محصولات › تهویه مطبوع کانالی Goodman › سیستم کوره هوای گرم 

سیستم کوره هوای گرم

دریافت اطلاعات

کندانسور سری CKF  گودمن( مورد استفاده در هر نوع سیستم گرمایش کویل آب گرم و کوره هوای گرم )

کندانسور قلب سیستم سرماساز است و شامل کمپرسور، کویل و فن می باشد. تقریبا تمامی برق مورد نیاز توسط کندانسور مصرف می شود . کندانسورها تا ظرفیت ۳ تن تک فاز ، و از ۴ تن به بالا ۳ فاز هستند . بدنه دستگاه ساخته شده از ورق گالوانیزه با پوشش روی (Zinc-Coated)  و رنگ اپوکسی می باشد .
کندانسور قسمت خارجی سیستم است که در فضای باز مانند بام، بالکن، حیاط، پارکینگ و ... نصب می گردد و با هر شرایط جوی سازگار بوده و نیاز به محافظت در مقابل برف و باران ندارد و توسط لوله مسی به اواپراتور دستگاه هواساز متصل می گردد.
هر کندانسور شامل کمپرسور، فن، لوله های مسی و فین های آلمینیومی می باشد.
کمپرسورها ساخت کارخانه Bristol  یا Copeland آمریکا (در مدلهای سیلندر پیستونی Scroll) می باشند که بالاترین تکنولوژی ساخت کمپرسور در جهان را دارا بوده و کمترین میزان مصرف برق و تولید صدا را در نوع خود دارد و به منظور بالا بردن راندمان، به آخرین تکنولوژی ساخت کویل با فین دنده دار آلمینیومی و لوله مسی شیاردار و مارپیچ از داخل، مجهز می باشد .

مزایا :

برترین مزیت این دستگاه نسبت به بقیه دستگاههای مشابه ( کولر گازی و داکت اسپیلت های دیگر ) قدرت اجرای لوله مسی تا ارتفاع ۴۵ متر بالاتر و ۲۴ متر پایین تر از دستگاه هواساز می باشد که با این مزیت کندانسورها از نمای ساختمان حذف شده و در فضای غیرقابل استفاده از جمله پشت بام و ... نصب می گردد .

دارای تاییدیه و استاندارد ETL و منطبق بر استاندارد تولید (۲۴۰-۲۱۰) ARI ( که بالاترین سطح استاندارد تولید کندانسور در جهان می باشد ).

دارای فیلتر درایر (Filter Drier )، خازن و تایمر تاخیری و کنترل فشار بالا .

دارای سیستم های حمایتی در درجه حرارت بالا (Over Load) .


                    


                                

           

کوره هوای گرم (Furnace) سری GMP

در سیستم کوره ای هوای گرم (Gas Furnace) گودمن، فرآیند تولید گرما به صورتی متفاوت از کویل آب داغ انجام می شود . به این صورت که در این دستگاه کندانسور( سری CKF)مشترک بوده اما یونیت داخلی  (Indoor Unit)  از دو قسمت : اواپراتور(Evaporator ) سری CAPF و فرنس (Furnace)
سری GMPتشکیل شده است که اواپراتور وظیفه تولید سرما را دارا بوده و فرنس که فن تولید هوا در این قسمت قرار دارد، با استفاده از گاز شهری و سیستم احتراق بسته، تولید گرما می کند و گرمای تولید شده به داخل کانال های توزیع هوا هدایت می گردد .

مزایا :

کنترل هوشمند اکسیژن محیط و عدم ایجاد مونوکسیدکربن (در صورت تحلیل اکسیژن دستگاه خاموش می گردد ) .

مبدل حرارتی آن دارای آلیاژ مخصوص بوده که در اثرگرما هرگز تولید اکسید فلز معلق در هوا نمی کند.

احتراق با سیستم اتوماتیک الکتریکی صورت می گیرد .

دارای فن مخصوص تخلیه گاز از احتراق می باشد .

به علت سوخت کامل تولید دوده نمی کند .
فرم سفارش
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
کد امنیتی
 

سفیر ارم,safireram,شرکت گودمن ،شرکت ریم ،goodman rheem company، company،کولر گازی,تهویه,تهویه مطبوع،سیستمهای سرمایشی و گرمایشی،گودمن،ریم،لوله خرطومی،هواساز،کانالهای فلکسیبل،کانال afs،کانالهای پی پال،فیلترهوا،کندانسور،ایرکاندیشن کانالی،داکت اسپیلت،لوله های خرطومی عایقدار،کانالهای از پیش عایق شده،کانالهای اسپیرال،کم مصرف ترین داکت اسپیلت،بهترین داکت اسپیلت،داکت اسپیلت ریم،داکت اسپیلت گودمن،GOODMAN،RHEEM،خرید داکت اسپیلت،فروش انواع داکت اسپیلت،داکت اسپیلت گودمن،داکت اسپیلت ریم،مقایسه داکت اسپیلت و چیلر،فروش انواع داکت اسپیلت ریم،فروش انواع داکت ،اسپیلت گودمن،گودمن آمریکا،ریم آمریکا،همه چیز درباره سرمایش و گرمایش،iso,alo,sono,combi سیتم کویل آب داغ،سیستم کوره هوای گرم،نصب،وسایل نصب،طراحی،نظارت،اجرا،تعمیرونگهداری،نکات فنی،تهویه مطبوع کانالی،نمایشگاه تاسیسات،قائم شهر،خزرشهر،فیلا،آدیداس،دریاسر،سایت اطلاعات جامع تاسیسات،hvac،تهویه کانالی،یونیت کانالی،داکت اسپیلیت goodman usa-iran،