سیستم کوره هوای گرم

کندانسور سری CKF  گودمن( مورد استفاده در هر نوع سیستم گرمایش کویل آب گرم و کوره هوای گرم )

کندانسور قلب سیستم سرماساز است و شامل کمپرسور، کویل و فن می باشد. تقریبا بیشترین برق مورد نیاز توسط کندانسور مصرف می شود . کندانسورها تا ظرفیت ۳.۵ تن تک فاز ، و از ۴ تن به بالا ۳ فاز هستند . بدنه دستگاه ساخته شده از ورق گالوانیزه با پوشش روی (Zinc-Coated)  و رنگ اپوکسی می باشد .
کندانسور قسمت خارجی سیستم است که در فضای باز مانند بام، بالکن، حیاط، پارکینگ و ... نصب می گردد و با هر شرایط جوی سازگار بوده و نیاز به محافظت در مقابل برف و باران ندارد و توسط لوله مسی به اواپراتور دستگاه هواساز متصل می گردد.
هر کندانسور شامل کمپرسور، فن، لوله های مسی و فین های آلمینیومی می باشد.
کمپرسورها ساخت کارخانه Bristol  یا Copeland آمریکا  می باشند ،که بالاترین تکنولوژی ساخت کمپرسور در جهان را دارا بوده و کمترین میزان مصرف برق و تولید صدا را در نوع خود دارد و به منظور بالا بردن راندمان، به آخرین تکنولوژی ساخت کویل با فین دنده دار آلمینیومی و لوله مسی شیاردار و مارپیچ از داخل، مجهز می باشد .

مزایا :

برترین مزیت این دستگاه نسبت به بقیه دستگاههای مشابه ( کولر گازی و داکت اسپیلت های دیگر ) قدرت اجرای لوله مسی تا ارتفاع ۴۵ متر بالاتر و ۲۴ متر پایین تر از دستگاه هواساز می باشد که با این مزیت کندانسورها از نمای ساختمان حذف شده و در فضای غیرقابل استفاده از جمله پشت بام و ... نصب می گردد .
دارای تاییدیه و استاندارد ETL و منطبق بر استاندارد تولید (۲۴۰-۲۱۰) ARI ( که بالاترین سطح استاندارد تولید کندانسور در جهان می باشد ).
دارای فیلتر درایر (Filter Drier )، خازن و تایمر تاخیری و کنترل فشار بالا .
دارای سیستم های حمایتی در درجه حرارت بالا (Over Load) .
 
                    


                                

           

کوره هوای گرم (Furnace) سری GMP

در سیستم کوره ای هوای گرم (Gas Furnace) گودمن، فرآیند تولید گرما به صورتی متفاوت از کویل آب داغ انجام می شود . به این صورت که در این دستگاه کندانسور( سری CKF)مشترک بوده اما یونیت داخلی  (Indoor Unit)  از دو قسمت : اواپراتور(Evaporator ) سری CAPF و فرنس (Furnace)
سری GMPتشکیل شده است که اواپراتور وظیفه تولید سرما را دارا بوده و فرنس که فن تولید هوا در این قسمت قرار دارد، با استفاده از گاز شهری و سیستم احتراق بسته، تولید گرما می کند و گرمای تولید شده به داخل کانال های توزیع هوا هدایت می گردد .

مزایا :

کنترل هوشمند اکسیژن محیط و عدم ایجاد مونوکسیدکربن (در صورت تحلیل اکسیژن دستگاه خاموش می گردد ) .
مبدل حرارتی آن دارای آلیاژ مخصوص بوده که در اثرگرما هرگز تولید اکسید فلز معلق در هوا نمی کند.
احتراق با سیستم اتوماتیک الکتریکی صورت می گیرد .
دارای فن مخصوص تخلیه گاز از احتراق می باشد .
به علت سوخت کامل تولید دوده نمی کند .فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.