محصولات › تهویه مطبوع کانالی Rheem › سیستم کوره هوای گرم 

سیستم کوره هوای گرم

دریافت اطلاعات

در سالهای اخیر اکثر فضاهای تجاری بزرگ و کوچک اعم از رستوران ها، بانکها و غیره در طبقات همکف ساختمان های بلند قرار گرفته اند که با توجه به کاربری مجزا واستقلال مورد نیاز جهت مصرف انرژی ، بهترین سیستم تهویه مطبوع (سرمایش و گرمایش) قابل استفاده،سیستم های فرنس ریم (کوره هوای گرم) می باشد.
برخی مزایای دستگاه فرنس ریم (کوره هوای گرم):
۱- یکی از مهمترین مسائل و مشکلات در سیستم های تهویه مطبوع (سرمایش و گرمایش)،تامین فضای مورد نیاز موتورخانه ویا پکیج ها می باشد که عمدتا موتورخانه ها فضای زیادی از پارکینگ ها را اشغال می کنند ولیکن در سیستم فرنس جهت تولید گرمایش نیاز به موتورخانه و یا پکیج نمی باشد،این امر باعث می شود فضای موتورخانه جهت پارکینگ ها استفاده شود.رایزرها و لوله کشی های متعدد آب گرم و سرد نیز حذف می گردد و سیستم ساده تر می شود.
۲- در فضاهای تجاری اعم از بانکها ،رستورانها،فروشگاهها  و تالارها بنا بر کاربری ، نیاز به استقلال در مصرف انرژی  و تولید  سرما  و گرما وجود دارد که با استفاده از سیستم فرنس ریم این امر مهم میسر می گردد.
۳- سیستم فرنس ریم (کوره هوای گرم) یکی از بهترین سیستمهای سرمایش و گرمایش  در اقلیمهای بسیار سرد می باشد.این دستگاهها به علت ظرفیت گرمایش بسیار بالا هم اکنون در مناطق بسیار سرد دنیا از جمله کانادا و امریکا در دمای ۳۰ درجه سانتیگراد،گرمایش بسیار مطلوبی تولید می کند.شایان ذکر است  استفاده از این دستگاه در کشورهای فوق  نشانگر بازدهی بالای دستگاه  در دمای زیر صفر است.
کشور ایران نیز همانند کشور امریکا از تنوع آب وهوایی زیادی برخوردار است از جمله  آب وهوای سرد و خشک،گرم ومرطوب  وغیره. استفاده  از دستگاه فرنس ریم (کوره هوای گرم)در تمامی فضاهای اداری،مسکونی ،تجاری ،ورزشی و...  ،تمانمی خواسته ئهای کاربر را فراهم کرده  و در فصول مختلف سال ،هوای بسیار مطبوعی را برای کاربر فراهم می کند.
۴- یونیت های فرنس  (کوره هوای گرم) سری   SGPN      ریم در ظرفیت های  گرمایشی  btu/hr      ۴۵۰۰۰ الی ۱۳۵۰۰۰   و با اتصال  به بلوکهای سرمایشی  سری   RCFA      یا    RCFL   ،قادر به تامین برودت  ۱.۵ تا ۶ تن تبرید می باشند.  یونیت های فرنس ریم با اتصال به گاز شهری ،قابلیت تولید هوای گرم با دمای  ۶۸ الی ۸۸ درجه سانتیگراد  و هوادهی  ۱۲۰۰ الی ۲۰۰۰ فوت مکعب  در دقیقه (CFM)  را  جهت رساندن  دمای فضای داخلی اتاق به شرایط آسایش را دارد و با داشتن بالاترین  نرخ AFUE     (راندمان  سالیانه مصرف سوخت) در این صنعت و مصرف کمترین انرژی و سوخت  (بعلت تامین مستقیم گرمایش بدون پرت  حرارتی  و عدم نیاز به موتور خانه و پکیج)،در سالهای متوالی منتخب بهترین سایتهای رنکینگ امریکا به عنوان محبوب ،ایمن و پرفروش ترین فرنس در دنیا بوده است.
۵- در این سیستم نیاز به آب گرم جهت گرمایش وجود ندارد، با استفاده از گاز شهری کل مجموعه بدون هزینه برق و با بالاترین راندمان و کیفیت گرم می گردد،سرمایش این سیستم تراکمی بوده و رطوبت هوا در هنگام جمعیت بالا و سرو غذا  توسط دستگاههای فوق جذب شده و هوای سالن مطبوع می گردد.
۶- در این سیستم هر فضا با چند دستگاه ،سرد و گرم می شود که باعث می گردد به ازاء جمعیت  و ظرفیت سرمایش و گرمایش مورد نیاز، دستگاهها شروع به کار کند که در بهینه سازی مصرف انرژی  بسیار مقرون به صرفه می باشد.در صورت خرابی یک یا چند دستگاه ،دستگاههای دیگر مشغول به کار می باشد،این عمل باعث می شود که فضاهای مختلف به هیچ عنوان و در هیچ زمان دچار مشکل  سرمایش و گرمایش نگردد.
۷- قابلیت نصب کندانسورها  (outdoor unit)  در ارتفاع بالا (۳۰ متر از هواساز) را دارا می باشد.
۸- این سیستم دارای پتنت  انحصاری  Turbulex   و از جنس استنلس استیل  آلومینایز شده جهت دحداکپر مقاومت خوردگی و کارکرد کاملا بیصدا (این دسته از هواسازها در سری فوق بیصدا قرار دارد)می باشد. یونیت داخلی از Blower  سانتریفوژ ،جنس پروانه  Aluminum/GL     با بالانس دینامیکی و تامین فشار استاتیک  تا ۰.۶  اینچ می باشد.
۹- سیستم های فرنس ریم از نظر تامین امنیت  خطر گاز گرفتگی بالاترین تکنولوژی دنیا را دارا می باشند،به این ترتیب که دارای سنسورهای  متعددی جهت کنترل میزان اکسیژن داخل واحد وآلاینده های مضر می باشد.
به این صورت که اگر اکسیژن مورد نیاز هوا از حد مجاز پایین تر آید و یا آلاینده های هوا از حد مجاز بالاتر رود بلافاصله سنسور عمل  کرده  و دستگاه خاموش می شود.


(یونیت گرمایشی این دستگاه دارای استاندارد  CSA    و یونیت سرمایشی  دستگاه  دارای استاندارد  UL    و  A.R.I    می باشد.)
فرم سفارش
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
کد امنیتی
 

انواع سیستم کوره هوای گرم

سفیر ارم,safireram,شرکت گودمن ،شرکت ریم ،goodman rheem company، company،کولر گازی,تهویه,تهویه مطبوع،سیستمهای سرمایشی و گرمایشی،گودمن،ریم،لوله خرطومی،هواساز،کانالهای فلکسیبل،کانال afs،کانالهای پی پال،فیلترهوا،کندانسور،ایرکاندیشن کانالی،داکت اسپیلت،لوله های خرطومی عایقدار،کانالهای از پیش عایق شده،کانالهای اسپیرال،کم مصرف ترین داکت اسپیلت،بهترین داکت اسپیلت،داکت اسپیلت ریم،داکت اسپیلت گودمن،GOODMAN،RHEEM،خرید داکت اسپیلت،فروش انواع داکت اسپیلت،داکت اسپیلت گودمن،داکت اسپیلت ریم،مقایسه داکت اسپیلت و چیلر،فروش انواع داکت اسپیلت ریم،فروش انواع داکت ،اسپیلت گودمن،گودمن آمریکا،ریم آمریکا،همه چیز درباره سرمایش و گرمایش،iso,alo,sono,combi سیتم کویل آب داغ،سیستم کوره هوای گرم،نصب،وسایل نصب،طراحی،نظارت،اجرا،تعمیرونگهداری،نکات فنی،تهویه مطبوع کانالی،نمایشگاه تاسیسات،قائم شهر،خزرشهر،فیلا،آدیداس،دریاسر،سایت اطلاعات جامع تاسیسات،hvac،تهویه کانالی،یونیت کانالی،داکت اسپیلیت goodman usa-iran،